Elérhetőségek

Galambos Logistic Kft.
Cím: 9751 Vép, Kassai utca 73.
GPS: N 47.24271°   E 16.72008°
Telefon:
+3694543026
Adószám: 13932129-2-18
Cégjegyzékszám: 18-09-107183
Banki kapcsolat: Oberbank AG.
Bankszámlaszám: IBAN: HU71
HUF 18400010-03407331-20100026
IBAN: HU10
EUR: 18400010-03407331-20101027
Swift Code: OBKLHUHB
Közösségi adószám: HU 13932129

Karrier

GÉPKEZELŐ

GÉPKEZELŐ

Az 5G Group Kft. keresi gépkezelő kollégáját göngyöleg mosó üzemének támogatására!

Feladatok:

  • Göngyöleg mosó berendezések kezelése
  • Tisztításra szánt göngyölegek előkészítése gépre történő felhelyezés előtt (meghatározott címkék, idegen anyagok eltávolítása)
  • Tisztított göngyölegekből egység rakat képzés, csomagolás, az előírt utasítások szerint
  • Kézi anyagmozgatás az átadó pontig
  • Mosott göngyölegek minőségének ellenőrzése
  • Egyszerű kézi/gépi beállítási műveletek elvégzése az írásos utasítások alapján, kisebb hibák elhárítása hiba lista alapján
  • Ládamosó berendezés és ide tartozó terület tisztaságának fenntartása
  • Üzemi, technológiai utasítások betartása
  • Munka és tűzvédelmi előírások és egyéb vonatkozó előírások betartása
  • Gyártáshoz kapcsolódó dokumentáció elvégzése

Feltételek:

  • Gyártási környezetben szerzett tapasztalat, gépkezelői /gépbeálltói tapasztalat
  • Megbízhatóság, precizitás
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Rugalmasság
  • Jó fizikai állóképesség
  • Két műszakos munkarend vállalása

Előny:

  • Számítógépes ismeretek
  • Műszaki végzettség
  • Targoncavezetői jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Biztos jövedelem
  • Folyamatos fejlesztések logisztikai területeken
  • Munkába járás támogatás (net. 30 Ft/km)
  • Cafeteria (Szép Kártya)
  • Családias, támogató légkör

Jelentkezését az alábbi elérhetőségek valamelyikén várjuk:

e-mail: human@galambosoffice.hu

Telefon: +36 30 983 7473

Jelentkezés az alábbi űrlap kitöltésével és önéletrajza feltöltésével lehetséges. Amennyiben technikai gondjai akadnának a kitöltéssel vagy az önéletrajz feltöltéssel, keressen minket segítségért, HR munkatársunk elérhetősége: +36 30 983 7473

* A kiemelt mezők kitöltése kötelező! A feltölthető fájlok mérete együttesen maximum 20 MB.

Személyes adatok

Munka típusa, preferenciák

Túlórát vállalna-e?:
* Milyen típusú targoncavezetői engedéllyel rendelkezik?:
Hány év targoncavezetői tapasztalata van?:

Bérigény, önéletrajz

STATISZTIKAI KÉRDÉSEK

* Honnan hallottál az álláslehetőségről?:

CAPTCHA

Galambos Logistic Kft. - MagyarGalambos Logistic Kft. - AngolGalambos Logistic Kft. - Német