Elérhetőségek

Galambos Logistic Kft.
Cím: 9751 Vép, Kassai utca 73.
GPS: N 47.24271°   E 16.72008°
Telefon:
+3694543026
Adószám: 13932129-2-18
Cégjegyzékszám: 18-09-107183
Banki kapcsolat: Oberbank AG.
Bankszámlaszám: IBAN: HU71
HUF 18400010-03407331-20100026
IBAN: HU10
EUR: 18400010-03407331-20101027
Swift Code: OBKLHUHB
Közösségi adószám: HU 13932129

Karrier

RAKTÁROS

RAKTÁROS

Cégünk, a Galambos Logistic Kft. folyamatos piaci növekedésének, fejlődésének támogatására keres munkatársakat raktáros munkakörbe, vépi munkavégzési hellyel, mielőbbi belépéssel az alábbiak szerint:

Feladat:

  • anyagmozgatás
  • anyag ki- és betárolás,
  • logisztikai asszisztens kolléga támogatása
  • ütemezett leltárak elvégzése
  • vevőspecifikus feladatok ellátása
  • RF mobil scanner használata (készletmozgások könyvelése)

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • targoncavezetői OKJ-s bizonyítvány
  • 3324 és/vagy 3313-as hatósági jogosítvány
  • kitartás, pontosság

Munkarend

  • 4 műszak, folyamatos (5:30:00-17:45 és 17:30-05:45)

Példa a folyamatos műszak beosztására:

Cs P Sz V H K Sz Cs P Sz V H K Sz Cs P Sz V H K Sz Cs P Sz V H K Sz Cs P
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
  DE DE DE     ÉJ ÉJ       DE DE     ÉJ ÉJ ÉJ     DE DE       ÉJ ÉJ     DE

Amit kínálunk:

  • hosszútávú, biztos munkalehetőség
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • versenyképes jövedelem
  • egyéni fejlődési lehetőség bérkategória váltással
  • targoncás gyakorlat szerzése több targonca típusból
  • munkába járás támogatás (net. 30 Ft/km)
  • cafeteria (Szép Kártya)
  • családias, támogató légkör
  • vépi mukavégzés (4 műszak)

Jelentkezését az alábbi elérhetőségek valamelyikén várjuk:

e-mail: human@galamboslogistic.hu

Telefon: +36 30 983 7473

Jelentkezés az alábbi űrlap kitöltésével és önéletrajza feltöltésével lehetséges. Amennyiben technikai gondjai akadnának a kitöltéssel vagy az önéletrajz feltöltéssel, keressen minket segítségért, HR munkatársaink elérhetősége: +36 30 983 7473

* A kiemelt mezők kitöltése kötelező! A feltölthető fájlok mérete együttesen maximum 20 MB.

Személyes adatok

Munka típusa, preferenciák

* Milyen munkarendben dolgozna?:
Túlórát vállalna-e?:
* Milyen típusú targoncavezetői engedéllyel rendelkezik?:
Hány év targoncavezetői tapasztalata van?:
* Munkavégzés helye::

Bérigény, önéletrajz

STATISZTIKAI KÉRDÉSEK

* Honnan hallottál az álláslehetőségről?:

CAPTCHA

Galambos Logistic Kft. - MagyarGalambos Logistic Kft. - AngolGalambos Logistic Kft. - Német